Kahramanmaraş Cam Balkon

Kahramanmaraş Cam Balkon

Kahramanmaraş cam balkon sektöründe müşterinin beklentilerine karşı ürün çeşitliliğimizle kaliteli ve şık tasarımlarla hizmet veriyoruz.

Cam balkon seçeneklerinde uygulama farklılıkları ve panoramik tasarımlarla istenilen tarzda ürünleri en ekonomik ve kaliteli olarak sunuyoruz.

Aris Cam Balkon olarak cam balkon sistemlerini kişisel zevklere göre özelleştirebiliyor, renk seçeneklerini artırıyoruz. İstenilen durumlara göre renk seçimi yapılabildiği gibi, cam balkonlarınıza veya istediğiniz alanlara ahşap görünümler kazandırabiliyoruz. Renk seçeneklerinin yanında balkon veya alan durumunuza göre oval, düz, U veya L seçenekleriyle istenilen ortamları oluşturuyoruz.

Sistemin geniş uygulama alanı ve tasarımlarda bağımsız olabilme özelliği kalitesi ve mekânların orijinal yapısını bozmayarak şık hale getirebilmesi genelde sektörde müşterinin beklediği durumlardır. Mimari yapıların en önemli özelliği tasarımı ve dış görüntüsüdür. Sonrasında yapılacak ekstra uygulamalar eğer bu bütünlüğe zarar veriyorsa çok anlam ifade etmez. Cam balkon sistemleri yapısı itibariyle neredeyse birebir uyum sağlaması artık günümüzde yapıların genelinde sonraki uygulamalarda bu sistemin tercih edilmesine sebeptir. Bu sistemler sonuçta bu gereksinimin bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

Uygulama alanlarının gün geçtikçe artmasının nedenlerinden biri yapı üzerinde eğrelti durmaması ve diğer alternatiflere göre çok daha farklı projeler neticesinde beğenisi yüksek tasarımların ortaya çıkmasıdır. Esnek yapısı her türlü alana göre değiştirilebilir olması herhangi bir şekil ve kalıp içerisinde olmayıp istenildiği zaman farklı boyutta ve biçimde yapılabilmesi gibi üstün özellikleri kolay kolay yerini başka bir kapama yöntemine bırakmayacak kadar fazladır. İnşaat sektörü büyüdükçe ve yeni stilde yapılar ortaya çıktıkça cam balkon ürünleri de evrim geçirerek çok daha geniş alanlarda her yerde kullanılabilir hale gelecektir. Kullanılan ürün bandındaki makinaların geliştirilmesi bu alanda çok daha hızlı dönüşümünü sağlayacaktır.

İşte cam balkon sistemleri de tam da bu durumlar için diğer kapama tekniklerine göre uyumu neredeyse yüzde yüz yakalayabilme özelliğine sahiptir. Birebir uygum sağlayabilmesi yapı şekline göre üretilebilmesi, genel alanın aynı rengine ürünlerin sahip olması sektörün ilk sırasına yerleşmesine sebep olmuştur.

kahramanmaraş cam balkon

Balkonunuzu sadece yazın kullanabiliyorsunuz diğer mevsimlerde genelde atıl duruma düşüyor. Yağmur, rüzgâr, toz ayrıca balkonun bulunduğu alanı etkiliyor. Bu durumun tersi her mevsim kullanabilecek olsanız, enerji tasarrufuna direk etki edebilen, balkonun bulunduğu alanı genişletip yeni bir yer elde etmenizi sağlayan bir çözüm olsaydı ne derdiniz.

Kahramanmaraş Cam Balkon sektöründe bu çözüm cam balkon sistemleri ile elde edilir. Dört mevsim sizi yağmurdan, kardan, tozdan koruyarak ayrıca balkonunuzun dış etkilerden dolayı yıpranmasını engelleyerek yazın balkon keyfinizi kışında yapmanızı sağlar. Normalde uygulama yaptırmadan önce alanda veya balkonda belirli zamanlarda periyodik bakım gerekir. Cam balkon sistemleri ile bu bakım süresine ihtiyaç çok daha uzun zamanlara yayılır. Dolayısıyla tamir bakım gibi masrafları da minimuma indirgediniz.

Dekorasyon açısından çok farklı objeleri bu sistemlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. İsterseniz aparat olarak stor perde de kullanarak tamamen yaşam alanınıza dönüştürebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Veya güneşlik takar bambaşka bir görünüm katabilirsiniz.

Olduğunuz alanı daha geniş ve ferah bir ortama dönüştürmek istiyorsanız en iyi uygulamanın ne olduğunu biz söyleyelim. Elbette cam balkon sistemleri. Mesela mutfağınıza yaptırmadan önce ve yaptırdıktan sonra bir kere daha bakın. Aradaki farkı ciddi olarak göreceksiniz. Ayrıca yaptırdıktan sonra sizi daraltmayacak sanki yokmuş gibi duracak.

Olağan durumu değiştirmede ve aynı alandan çok daha fazla oturum oluşturmada en iyi yöntem olduğu taleplere ve örneklere bakılacak olursa gayet nettir. Yeni alanlar açılma anlamında yapıyı bozmadan ve en önemlisi içinizi daraltmadan çözümler sunar. Avantajı sadece bununla bitmez. İsteğe göre aparat eklentileri ile çok daha değişik ortamlara dönüşür. Gerektiği zaman esnek ve geliştirilebilir yapısıyla değiştirilebilir. Mevsime göre farklı kombinasyonlar ile kullanılır. En basit bir alan değişikliğinde bile bu kadar seçenek sunabiliyorsa elbette müşterinin ilgisi de o denli fazla olacaktır. Önemli olanda maksimum düzeyde ihtiyaca yönelik cevap verilmek olduğuna göre bu sistemler istenenin tam karşılığı olarak alternatiflerin en başında yerini almaktadır.

Kullandığımız malzemeler kaliteli olup uluslararası standartlara sahiptir. Ürettiğimiz sistemler büyük bir titizlikle her parçasının birbiriyle maksimum uyumlu olması şeklinde tasarlanarak, kontrolleri ve her aksamı test edildikten sonra size teslim edilir. Sonraki servis hizmetlerinde müşteri memnuniyeti yine odak noktamız olup, müşterilerimizin beklentilerinin tam olarak karşılanması sağlanır.

Uluslararası standartlar neden cam balkon için belirlenir diyorsanız hemen söyleyelim. Bu değerler elde edilirken optimum olarak bu ürünlerin kullanım faydalarının müşteri tarafından tam olarak sağlanması hesap edilerek belirlenmiştir. Belirli bir yapıya sahip olan ve müşteri gözünde marka oluşturmuş firmaların ürünlerine dikkat edilirse tamamı yukarıda bahsettiğimiz bu değerleri sağlamış veya daha üsttedir. Bu firmalar bunu yaparken sizce neyi baz almış olabilirler. Elbette ki müşteri memnuniyetini. Marka oluşturabilmek ve farkındalığı sektöre ve bölgeye verebilmek tesadüf eseri olabilecek şeyler olmadığı gibi asla kalitesiz oluşumlarla da meydana gelebilecek bir durum değildir. Ürünlerinizde mutlaka bu standartların olmasına dikkat ederek hem üretimde hem de montajda sıkıntı çekmeyin.

Kahramanmaraş cam balkon sektöründe camın en fazla tercih edilmesinin sebeplerinden biri olan dört mevsim balkonunuzu aktif olarak kullanabilmek seçenek olarak başta gelmektedir. Sistemlerde kullandığımız camlar isteğe göre ısıcamlı olabildiği gibi ayrıca temper işleminden geçmiş olup özellikle kış aylarında ciddi miktarda enerjiden tasarruf etmenizi sağlayan özelliğe sahiptir. Temper işlemi sadece ısıcamlara değil kullanılacak camların tamamına yapılmaktadır.

Güvenlik açısından hem temizlenmesi esnasında katlanarak dışarıya sarkma gibi bir durumu ortadan kaldırmaktadır hem de çok ciddi çarpma ve darbelerde temper işleminden geçmiş olmasından dolayı dağılmayarak yaralanmaları engellemektedir. Güvenliğin ön planda tutulduğu camlarda temper uygulaması mutlaka yapılmakta olup sıradan cam olmadığına siz değerli müşterilerimizin ürün alırken dikkat etmesi gerekir.

Bizim işimizde en önemli aşamalardan biri olan ölçü işlemine gelelim. Hassasiyet gerektiren uygulama alanında alınacak ölçü firmaların en fazla dikkat etmesi gereken noktadır. Bütün sürecin başlangıcı olan ölçü alımına göre hatasız üretilecek ürünler cam balkon sisteminde istenen sonuç için gereklidir.

kahramanmaraş cam balkon firmaları

Deneyimin ve yıllara dayanan uzmanlığın ölçü alımından iş bitimine kadar devam edildiği bir iş müşterinizin memnuniyetini maksimum şekilde sağlar. Hem dayanımda hem de kullanımda problem yaşamasını engelleyerek cam balkon tercihinde referans olarak müşterinizin artmasını sağlar.

Referans müşterinin diğer bir yolu servistir. Müşteriyi bulmak, müşteriyi bünyesinde tutmaktan daha kolaydır. Ürüne dayalı bir hizmette bir firmanın sonrasında vereceği servis hizmeti bu konuda belirleyicidir. Geri dönüşlere cevap vererek tam olarak sorunu giderebilmek servis kalitenizle orantılıdır. Bu hizmeti sağlayan firma kapasite gereği çok değildir. Çünkü üretim ve montaj aşaması ciddi bir zaman, yatırım ve personel istemektedir. Üstüne bir de bu eklenirse firma genelde yetersiz kalır. İşte iyi firmalar bu konuda servis için ekstra bir yapılanma ihtiyacı duyarak sayı artırımına gitmiştir. Hem kendi müşterisine hem de diğer müşterilere yönelik hizmetleriyle sonraki zamanlar için ciddi bir müşteri artışı sağlamıştır. Bu da müşteri kazanmada etkili bir yöntem olarak karşımıza çıkar.

Deneyim kalite ile bütünleştiği zaman firmanın müşteri azlığı gibi bir sıkıntısı olmaz. Çünkü hangi sektör olursa olsun müşteri her zaman iyisini ister. İyisini isterken cebini düşünür fiyat olarak ta uygun olanını ister. Bu sektörün fiyat açısından ekonomik olduğunu belirtmiştik. Demek ki bu şart sağlandı. Diğerinde de iyi bir firma vasfına olanlar arasında bir tercih çıkacaktır. Daha iyisini daha kalitelisini ustalığı ile birleştirip müşteriye yansıtabilen daha öne çıkacaktır. Öne çıkan kazandığı gibi diğer iyi firmalarda kazanacaktır elbet. Böyle bir rekabetin kaybedeni yoktur. Daha çok kazananı vardır. Bu kategoride ki firmalardan olabilmek için her firmanın yaptığı gibi her sürecinde en iyisini sunmak adına firma olarak çalışmalarına devam edenler bu gelişim aşamalarında bile kazanırlar.

Ürünlerin uygulama alanına göre hatasız ölçüde üretilebilmesi montaj yapıldıktan sonra ortaya çıkacak açıklıkları kapama aparatlarıyla ortadan kaldırmanın önüne geçerek genel tasarımın bozulmasının önüne geçilir. Normalde bu sistemlerin tasarruf sağladığını anlatmıştır. Bu tasarrufun en yüksek seviyede sağlanabilmesi için alana maksimum şekilde uygun olması çok önemlidir.

Hatasız ürün ortaya koyabilmek başlangıçta en iyi analizin yapılmasıyla ortaya çıkıp, sürecin neticelenmesine kadar geçen süre içerisinde ortaya bir ürün verimi koyar. Bunun minimum değeri yüzde 95 tir. Daha alt değerler standartlarda normal kabul edilebilir. Ürün adına marka haline gelmek isteyen ve belirli özelliklerin piyasa genelinde firmanızın belirlediği şekilde anılmasının tek yolu budur. Bir bakıma değerleri sektörde siz belirler ve bunun öncüsü olursunuz. Bu müşteri için çok ciddi etki yapan bir faktördür. Yöntem eğer sizi tanımlıyorsa bu özelliklere sahip cam balkon için müşteri muadil olanı değil sizi tercih eder. Ama dediğimiz gibi standart değerlerde hata payının minimum seviyede sağlanabildiği ürün kalitesinde olur.

Aris cam balkon olarak üretim sürecinde her bir aparatın en iyi şekilde ve en iyi standartlarda üretilmesine özen gösteriyoruz. Kullanılacak hammaddenin kalite seviyesi ortaya çıkan ürünün kalitesini ve dayanımını göstermesi gereken en yüksek değerde olması için üretim süreci dikkat ister. Ürün kalitesi bizim için müşteri memnuniyetinden sonra en önemli ikinci unsurdur. Zaten birbiriyle bağlantılıdır. Biri olmadan diğerinden söz etmek imkansız gibi bir durumdur.

Müşteri memnuniyetini sağlamada üç önemli unsur vardır. Ürün, işçilik ve montaj. Bu unsurların herhangi birinde olabilecek bir aksaklık bütün sonucu etkiler. Müşteri memnuniyetinin garantisi bunların tamamında olması gerekenin en iyisini verebilmektir. Firma olarak müşteri odaklı yapımız kaliteli ürünleri sunmamızın en önemli sebebidir.

Fiyat avantajının daha da artırılabilmesi amacıyla ürün çeşitliliğini artırmaya yönelik çalışmalar devam etmektedir. Sektördeki araştırma ve geliştirme çalışmalarının esas aldığı bu nokta da temel hedef daha kaliteli ve dayanımı uzun sistemleri mümkün olabilecek en çok kitleye ulaştırmaktır.

Bu süreçte ciddi anlamda cam balkonda uygulamalar da değişiklik ürün aparatlarında farklılık olacaktır. Firmalarda buna yönelik çalışmalarda dikkat edilmesi gereken noktalardan biride personelin bu değişimler konusunda bilgilendirilerek gerekli eğitimin verilmesi şeklinde olacaktır. Firmanın müşteriye görünen yüzü olan ve markasını ortaya koyan personel konusunda hassasiyeti başarı kavramlarında önemli bir yer tutmaktadır. Ürün portföyünüzde ne kadar değişiklik olursa olsun gelişime karşın uygun işçiliği sunamadığınız zaman getirisinde çok fazla şeyler beklememeniz gerekir.

Genel manada ürün ve hizmet sektörünün gelişmesi müşteriye daha doğrusu müşteri talebinin artıp artmamasıyla doğru orantılıdır. Odaklanılan hedef müşteri talebi üzerine ise ürün açısından bilgilendirme yapılabilmesi kullanım alanlarının ve sağladığı avantajların istedikleri ortamlara kavuşmada en iyisinin olduğunun aktarılabilmesi sektörümüzde kitlenin talep ve sayı olarak artışında bize göre en önemli adımdır. Bu adımların birkaç firma değil belirli bir sayıda dile getirilip bu konuda bilinçlendirilme yapılması başka bir tabirle farkındalık oluşturulması etkin ve kazanca giden yolda hedeflere ulaşmada mantıklı olandır. Ürününüz ne kadar çok tanıtılabilirse ihtiyaç talebi de o oranda artar. Ama bahsettiğimiz gibi bunun altyapısının sağlanması gerekir. Firma olarak bu gibi yöntemlerle sektörümüzün gelişmesi için çaba göstermekteyiz.

Ürün çeşitliliğindeki bu dayanım ve kaliteyi artırma çalışmaları sektörün uygulama alanlarında çok farklı yeniliklerin ortaya çıkmasını da sağlayacaktır. Bir alanda olabilecek ürünlerin sayısının daha fazla artması kalitesinin bozulmadan daha geniş ürün yelpazesinde müşteriye beğenebileceği ve memnun olacağı seçenekleri de getirecektir. Memnuniyet sektörlerin itici gücü olduğundan ve firmanın kazancının artması açısından en önemli unsur olduğundan dolayısıyla iki taraflı fayda sağlamaktadır. Hem kalite artırımı ile memnun müşteri hem de çeşitliği ile memnun müşteri firmanın büyümesinde ve kazancı artırmasında yadsınamaz. Kalite üzerine yapılan her yenilik ve artı değer kazandırma çabası direk veya dolaylı olarak firmaya fazlası ile geri döner. Bu geri dönüşüm firmayı olduğu kadar sektörü de büyütür.

Kahramanmaraş cam balkon ve diğer cam sektörlerinde fiyatlandırma yapılırken en ve boy çarpımı birim metrekare fiyatı ile çarpılarak hesaplanır. Birim metrekare fiyatı hangi aşamada olursa olsun veya hangi tercihlere bağlı yapılacak olursa olsun her zaman alternatif kapama yöntemlerinin birim fiyatından çok daha ekonomiktir.

Diğer bir faaliyet alanımız Aksaray Cam Balkon hizmetimiz için tıklayabilirsiniz.

Etiket Bulutu (Tags):